Gizlilik Güvenlik

Gizlilik Güvenlik

Üyelerimize daha güvenli bir internet ortamı sağlamak her zaman birinci öncelikli konumuz olacaktır. Bundan dolayı, üyelerimizin kendilerini rahat hissetmeleri ve site içi işlemleri yaparken şüphe duymamaları için bazı gizlilik hakları tanıdık. Üyelerimizin, sahip oldukları bu haklar, aşağıda sıralanmıştır:

Elektronik posta adresiniz başta olmak üzere bize verdiğiniz iletişim bilgileriniz hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır. 

Ancak üyemiz olarak sizler için yaptığımız kampanyalar bizim tarafımızdan isterseniz size bildirilecektir. 

Size gönderilecek bülten maillerindeki mail almak istemediğinize dair linklere tıklayarak listelerden kendinizi çıkarabilirsiniz.

Bize verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgileriniz, sizin onayınız dışında diğer üyeye ve firmaya açılmayacaktır. 

Ancak bu bilgiler, sitemizin kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek amacıyla kullanılacaktır. 

Gerektiğinde üyeliğinizi iptal ederek tüm bilgilerinizi sistemden silebilir veya sadece E-bülten bildirilerinden çıkabilirsiniz.

Üye olunurken doldurduğunuz bilgiler https:// uzantılı ve tamamen güvenli SSL bağlantılı sayfalar aracılığı ile olmaktadır. 

Üyelik formunu doldururken sizden istenen kişisel ve iletişim bilgilerinizden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi insiyatifiniz dahilinde bize bildirebilirisiniz. 

Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz. Zorunlu olanlar işaret ile belirtilmiştir.

Üye girişi yaparak girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilir ve silebilirsiniz. Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Bundan dolayı kullanıcı adı ve şifrenizi hiç kimse ile paylaşmamanız gerekmektedir.

Sitemizden yaptığınız alışverişlerde vermiş olduğunuz kredi kartı bilgileri kesinlikle sistemimiz tarafından kayır altına alınmamaktadır. 

https:// uzantılı tamamen güvenli SSL bağlantılarıyla ödeme sayfamıza yönlendiriliyorsunuz.